Form 3D Systems

 

 

Değerli müşterimiz;

Form Makina, 1992 yılında 5 kişi ile başladığı çalışmalarını sürekli geliştirerek, bugün yaklaşık 100 kişilik satış ve servis hizmet kadrosuna erişmiş bulunmaktadır. Bu süre zarfında Türkiye genelinde 3000 yakın Mazak tezgahı satılmıştır. Deneyimli kadromuz ile İstanbul, Ankara, İzmir,Bursa ve Konya merkezlerimizden Türkiye’deki tüm Mazak tezgahlarına sınırsız destek verilmektedir.

Şirketimiz; 200 m2 showroom, Form Servis yönetim ve servis departmanlarının yanı sıra yedek parça stoklarımızın da bulunduğu İstanbul Dudullu`daki 1000 m2 toplam alanlı Form Servis binamız ve yönetim, satış, pazarlama, ithalat, uygulama ve muhasebe departmanlarımızın bulunduğu 800 m2 lik merkez ofisimiz ile, Marmara Bölgesindeki müşterilerimize her türlü desteği verebilecek alt yapıya sahiptir.

Form Makina Ankara şubesi 1996 yılında Ostim’de, İzmir şubesi 1998 yılında Atatürk Organize Sanayi Bölgesinde çalışmalarına başlamıştır. Bursa şubesi ise 2006 yılında açılmıştır. Ankara, İzmir ve Bursa şubeleri 10`ar kişilik çalışanları ile bölgedeki müşterilerine etkin olarak satış ve servis desteği vermektedirler. Şirketimiz Bölgedeki yoğun talebe daha hızlı cevap verebilmek için 2014 yılında Konya Ticaret Merkezinde Konya şubesini de satış ve servis ekibiyle hayata geçirmiştir. 

Bölgeler; pazarlama & satış , tezgahların devreye alınması, eğitim verilmesinin yanısıra deneyimli kadrolarıyla, servis ve teknik destek hizmeti sağlamaktadır. Ankara ve İzmir şubeleri 2004 yılı içinde kendi mülkümüz olan yeni binalarına taşınmışlardır. Her iki şubede yaklaşık 600m²’lik büro ve showroom olanaklarıyla müşterilere en iyi hizmeti sunmaktadırlar.

Şirketimiz kuruluşundan itibaren, Japon Yamazaki Mazak CNC takım tezgahları firmasının Türkiye mümessilliğini yürütmektedir. Mazak Takım tezgahları firması; CNC Torna, CNC Dik İşleme Merkezi, CNC Yatay İşleme Merkezi, CNC Tornalama Merkezi ve CNC 5 eksen İşleme Merkezleri ve CNC Lazer Kesim Tezgahları üretmekte olup üretim yelpazesinde toplam 230 çeşit CNC takım tezgahı bulunmaktadır.

Form Makina 2001 yılından bu yana her çeşit taşlama tezgahı firmasını bünyesinde bulunduran Alman United Grinding Group’un mümessilliğini de alarak hizmet alanını daha da genişletmiştir.

Müşterilerimizin servis memnuniyetinin öneminin bilincinde olan firmamız TSE Servis Hizmet ve Yeterlilik belgesine sahiptir.

Sonuç olarak; Mazak felsefesi olan " Together Success / Hep Birlikte Başarı" FORM MAKİNA`nın da ana ilkesidir.

FORM MAKINA gelişen Teknolojiye ayak uydurarak. 3D Yazıcılarıda bünyesine katmıştır ve Hassas ve dayaklı ürünler grubu ile EnvisionTEC ve Concept Laser ' in yetkili satıcı ünvanını almıştır.

Sektörel yatkınlığı ve tecrübesi ile  siz değerli sanayicilerimizin hizmetinde olmaya devam edecektir.

Tüm hakları saklıdır. © 2016
Form 3D Printers